پیراهن آلمان سیاسی خودکشی اردوغان اخبار بین الملل

پیراهن: آلمان سیاسی خودکشی اردوغان اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اجتماعی خانواده‌ها را به سالن ١٢ هزار نفری هم راه ندادند

درچند روز گذشته، علاوه بر مدیران ورزشگاه آزادی ، طیبه سیاوشی و پروانه سلحشوری دو نماینده زن مجلس هم که در یک ماه گذشته پیگیری های زیادی جهت پخش مسابقه های جهت

خانواده‌ها را به سالن ١٢ هزار نفری هم راه ندادند

خانواده ها را به سالن ١٢ هزار نفری هم راه ندادند

عبارات مهم : آمادگی

درچند روز گذشته، علاوه بر مدیران ورزشگاه آزادی ، طیبه سیاوشی و پروانه سلحشوری دو نماینده زن مجلس هم که در یک ماه گذشته پیگیری های زیادی جهت پخش مسابقه های جهت خانواده ها در آزادی انجام داده بودند، به صورت رسمی اعلام کردند خانواده ها می توانند با حضور در ورزشگاه مسابقه های نیمه نهایی و رده بندی و فینال جام جهانی را در کنار هم تماشا کنند.

درهمین رابطه، حتی این دو نماینده مجلس خبر از صدور مجوز های مورد نیاز جهت پخش مسابقه های از سوی استانداری دادند که همین مسأله بازتاب زیادی هم در رسانه ها و اینترنت داشت. درچنین شرایطی، سیستم بلیت فروشی جهت مسابقه های نیمه نهایی هم شروع به کار کرد، منتهی از ظهر روز سه شنبه شایعاتی مبنی بر احتمال لغو برنامه پخش مسابقه های در سالن ١٢ هزار نفری بر سر زبان ها افتاد.

خانواده‌ها را به سالن ١٢ هزار نفری هم راه ندادند

مدیران مجموعه در این شرایط آمادگی کامل جهت میزبانی از خانواده ها را داشتند ولی درخبرها آمد که به خاطر این که شورای تأمین مجوز مورد نیاز را جهت ورود خانواده ها در سالن صادر نکرده، احتمالا تمام برنامه ها متوقف خواهد شد. به همین ترتیب مذاکرات و مشورت ها جهت حل پرسشها شروع شد، منتهی درنهایت به هیچ نتیجه ای نرسید. البته محمودی فر مدیر مجموعه ورزشی آزادی اعتقاد است که لغو برنامه پخش چهار بازی حساس نهایی جام جهانی هیچ ربطی به مخالفت شورای تأمین و نهادهای ذیصلاح نداشته است.

محمودی فر به روزنامه شهروند می گوید: «ما سالن ١٢ هزار نفری آزادی را جهت پخش بازی ها آماده کرده بودیم و این آمادگی را هم داشتیم که میزبان خانواده ها باشیم، منتهی شرکت پیمان کار وکه برگزار کننده برنامه بود، تأکید کرد؛ به خاطر محدودیت زمانی و بعضی پرسشها آمادگی مورد نیاز جهت به نتیجه رساندن کار را ندارد و به همین ترتیب پخش مسابقه های جهت خانواده ها منتفی شد». محمودی فر در پاسخ به این پرسش که به خاطر اجرای برنامه حضور خانواده ها در آزادی جهت استعفادادن تحت فشار نیست و همچنین لغو برنامه ارتباطی به عدم صدور مجوز از سوی شورای تأمین استان پایتخت کشور عزیزمان ایران داشته است یا خیر، هم گفت: «به هیچ عنوان تحت فشار نیستم و قرار هم نیست استعفا بدهم.

درچند روز گذشته، علاوه بر مدیران ورزشگاه آزادی ، طیبه سیاوشی و پروانه سلحشوری دو نماینده زن مجلس هم که در یک ماه گذشته پیگیری های زیادی جهت پخش مسابقه های جهت

همان طور که گفتم، پخش نشدن بازی ها به خاطر عدم آمادگی پیمانکار بود». مدیر مجموعه ورزشی آزادی همچنین صحبت هایش را با این جملات عجیب هنگامی که از او پرسش کردیم آیا بازی فینال در آزادی پخش می شود؟ تمام کرد: «فعلا دیگر برنامه ای جهت پخش مسابقه های با حضور خانواده ها در آزادی نداریم و فینال هم پخش نمی شود».

شهروند

واژه های کلیدی: آمادگی | برنامه | مسابقه | خانواده | ورزشگاه آزادی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs